Спортске игре младих

Као и сваке године, ученици наше школе су учествовали на Спортским играма младих у организацији Савеза за школски спорт Србије.

Општинско такмичење, одржано 03.06.2024. у Новом Саду, ученици су се такмичили у:

Мали фудбал: Данило Шаговновић, Лазар Вукадиновић, Новак Ковановић, Никола Миуцин, Илија Хацопулос, Милош Шћепановић, Стефан Лалић – освојено 3. место и пласман на регионално такмичење

Између две ватре: Милош Бујандрић, Андреј Добрић, Урош Мудринић, Михајло Бандука, Николина Обућина, Софија Кесић, Елена Крсмановић, Јана Шаговновић – освојено 3. место и пласман на регионално такмичење

Атлетика – трчање 60м: Мила Лисица (1. место), Миња Лисица (3. место), Милица Карличић (1. место), Марко Дукић (3. место)

Регионално такмичење, одржано 10.06.2024. у Апатину, ученицица Мила Лисица 4-1, освојила је друго место и тиме се пласирала на државно такмичење на Златибору, које ће се одржати у периоду од 01.-03.2024. године.

Све честитке учесницима и желимо пуно успеха Мили и учитељици Росић Наташи на државном такмичењу.