СПОРТСКИ ДАН

У нашој школи у понедељак 13.05.2024. одржан је спортски дан. У активностима које су организовали наставници физичког васпитања учествовали су заједно родитељи и ученици од 1.-8. разреда.

На спортским теренима школе организоване су активности за ученике и родитеље првог и другог разреда. Ученици су се такмичили у скоку у даљ, бацању вортекса и спортско/забавном полигону.

На травњаку испред школе биле су организоване „игре без граница“ за ученике и родитеље трећих и четвртих разреда, које су биле такмичарског карактера. Такмичиари су били подељени у четири екипе које су се међусобно такмичиле у забавним играма.

У сали школе су биле организоване активности за ученике и ученице од 5.-8. разреда. Ученици су се такмичили у „ножном“ тенису, шутирању тројки и спортском полигону.

Хвала свим родитељима који су се одазвали и учествовали са својом децом у овом спортском дану.

Актив наставника физичког васпитања