Учешће у кампањи „Продужимо живот јелкама“

Ученице 4.разреда Мила Милетић,Невена Симић и Калина Близанац учествовале су у кампањи „Продужимо живот јелкама“ коју су организовали Градско зеленило  и Покрет горана Новог Сада.
Ученице су на часовима ликовне секције прошле курс израде новогодишњих аранжмана и украса  , и практично  примениле научено. Заједно са учитељицама Олинком Мацановић, Драганом Милићевић и Слађаном Путић израдиле су новогодишње украсе за јелку од природних и рециклажних материјала. Овим украсима су окитиле јелку са бусеном коју је школа добила захваљујући Градском зеленилу и Покрету горана Новог Сада. Фотографије украса и окићене јелке послали смо на конкурс за најлепше окићену јелку са бусеном.Нисмо награђени, али уживамо у креацији која краси хол наше школе. После празника, јелка ће оплеменити наш школски парк.