Еко модна ревија „Новине су у моди”

У среду, 28.2.2018. године, одржана је четврта модна ревија у холу наше школе. Ученици од 1. до 4. разреда су публици приказали веома лепе и занимљиве креације направљене од новина. Креативност ученика, али и мама, бака и свих оних који су помогли у изради креација се огледала у хаљинама, шеширима, торбицама, прслуцима и многим другим модним детаљима. Још једном смо показали да се рециклирањем, овог пута новинске хартије, може уживати у лепим моделима, а истовремено смо помогли природи која нас окружује да остане чистија. Захваљујемо се многобројним посетиоцима што су својим присуством улепшали ову ревију и показали нам да су заинтересовани за наше идеје и активности које предузимамо у циљу очувања природе. Уживајте у приказаним моделима.

Погледајте све фотографије